All for Joomla All for Webmasters

Inter Plac - Вашиот сигурен деловен партнер!

Компанијата ИНТЕР ПЛАЦ ДООЕЛ –Скопје со постоење од над две децении се занимава со продажба на нови и половни производи.
Нудиме најразновидна палета на производи за широка потрошувачка, бела техника, апарати за домаќинство, индустриски машини и апарати, гуми, спортска и ски опрема, велосипеди, мебел, галантерија за Вашиот дом и градина... Квалитетни нови и половни производи по најдостапни цени.
Нашата визија е со квалитет и професионалност на највисоко ниво да ја градиме довербата и задоволството кај нашите клиенти и потрошувачи.

Дел од нашите производи

Продажба на Гуми нови/половни
 • За автомобили
 • За камиони
 • За трактори
 • За багери
Продажба на бела техника
 • Фрижидери
 • Шпорети
 • Машини за перење
 • Машини за сушење
 • Машини за садови
 • Правосмукалки
 • Кафемати/кафе машини
 • Миксери
 • Тостери
 • Соковници
 • Блендери
 • Пегли
 • Фенови за коса
 • Електрични бокали
 • Скари
 • Телевизори
 • Звучници
 • Мобилни телефони
 • Таблети
 • Лаптопи
Останати производи
 • Велосипеди
 • Скии и ски опрема
 • Спортска опрема
 • Косалки/ електрични/бензин
 • Тримери
 • Багери
 • Валјаци
 • Виљишкари рачни/механички
 • Дупчалки
 • Апарати за заварување
 • Агрегати
 • Акумулатори

lato logo nalt

ИНТЕР ПЛАЦ ДООЕЛ 
ул. Антон Попов ббр
1000, Скопје

icon-937080 640+389 2 2531 702 | +389 70 206 116

Ние постоиме за Вас!Контактирајте не

ТВ, Аудио Компјутер
icon-937080 640+389 72 210 253
Фриго и шпорети
icon-937080 640+389 71 381 053
Плац Гуми
icon-937080 640+389 70 386 776
Гуми
icon-937080 640+389 71 381 052